IS-H34
Laptop Power Bank - 26800mAh 65W PD Laptop Power Bank

65W PD 3.0
Fast Charging
26800mAh/99Wh
Battery Capacity
CE/FCC/RoHS
EU Certified
OEM/ODM
Custom Available
DDP Shipping
Door to Door
12 Months
Warranty
Specifications
| Model | IS-H34 |
| Capacity | 26800mAh/99Wh |
| Output | 65W PD 3.0 |
| Input | Type-C 60W |
| Ports | 2xUSB-C + USB-A |
| Size | 160x82x23mm |
| Weight | 480g |
| Material | ABS+PC Flame Retardant |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UKCA |
Why ISTYLE POWER
Factory Direct
5,000m facility in Shenzhen. Real manufacturing since 2013. No middlemen, better pricing.
50+ Countries
Trusted by distributors and brands across Europe, Americas and Southeast Asia.
Quality Assured
ISO9001 certified. Every unit tested before shipping. Full QC documentation provided.
12 Month Warranty
Comprehensive after-sales support. Fast replacement for any quality issues.
Product Details
65W PD Fast Charging
26800mAh 65W PD Laptop Power Bank. Engineered for reliability and performance. CE/FCC/RoHS certified. Available for OEM/ODM customization with custom logo, color, and packaging.
20000mAh+ Capacity
26800mAh 65W PD Laptop Power Bank. Engineered for reliability and performance. CE/FCC/RoHS certified. Available for OEM/ODM customization with custom logo, color, and packaging.
Dual USB-C Output
26800mAh 65W PD Laptop Power Bank. Engineered for reliability and performance. CE/FCC/RoHS certified. Available for OEM/ODM customization with custom logo, color, and packaging.
Compact Travel Design
26800mAh 65W PD Laptop Power Bank. Engineered for reliability and performance. CE/FCC/RoHS certified. Available for OEM/ODM customization with custom logo, color, and packaging.
LED Indicator Lights
26800mAh 65W PD Laptop Power Bank. Engineered for reliability and performance. CE/FCC/RoHS certified. Available for OEM/ODM customization with custom logo, color, and packaging.
CE/FCC Safety Certified
26800mAh 65W PD Laptop Power Bank. Engineered for reliability and performance. CE/FCC/RoHS certified. Available for OEM/ODM customization with custom logo, color, and packaging.
Interested in IS-H34?
Send us your requirements. We will respond within 12 hours with a custom quotation.
Contact Sales